Harmonogram WiFI

Szczegóły wydarzenia Harmonogram Kontakt
9.30

Rozpoczęcie WiFI

Krótki wstęp

Wydarzenie rozpocznie się po zebraniu się klas pierwszych, nauczycieli i pracowników na Scenie Głównej w Auli Czekoladowej na drugim piętrze naprzeciwko bufetu, przemówieniem Dyrektora oraz przewodniczącej SU.

Rozpoczęcie działania atrakcji

Zapraszamy m.in. do strefy konsol w sali 416, strefy Minecraft w salach komputerowych na trzecim piętrze, na konkurs szachowy w sali 123, do “Chemosfery” w sali 406, do strefy gier planszowych w auli gier oraz na karaoke w sali 308 i na wiele innych atrakcji. Pełna lista stoisk dostępna będzie na plakatach rozwieszanych w budynku szkolnym oraz na stronie szkoły. Atrakcje stałe będą dostępne przez cały czas między atrakcjami planowymi.

10.00

Koncert nr. 1

Koncert

Zapraszamy na pierwszy z występów przygotowanych przez sekcję artystyczną, który zaplanowany jest na około godzinę i odbędzie się na Scenie Głównej

Konkurs cosplay

Ruszą zapisy do konkursu cosplay w sali 319, będzie można zrobić sobie zdjęcie na ściance i zdobyć atrakcyjne nagrody.

Zapisy na teleturniej

Przy scenie ruszają zapisy na teleturniej, który odbędzie się o godzinie 11:15 - zapraszamy całą społeczność szkolną do udziału. Uczniowie, nauczyciele, personel szkolny, rodzice – liczymy na Was.

Guitar Hero

Gitar Hero - gra rytmiczna z wykorzystaniem kontrolera, który wygląda niczym gitara. Dla zarówno osób obeznanych w podobnych formach rozgrywki, jak i dla tych, którzy chcą spróbować Guitar Hero po raz pierwszy w życiu. Wszystkim chętnych zapraszamy do sali 200.

Instytut żywności

Na stanowisku Instytutu Sportu będzie możliwość wykonania analizy składu ciała za pomocą bioimpedancji elektrycznej – Tanty. Dzięki badaniu dowiesz się jaki % macie tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej, a także jaki jest stan nawodnienia twojego organizmu. Serdecznie zapraszamy do czytelni

Wiśniowa Wystawa Wspaniałości

Zapraszamy na przygotowaną przez uczniów wystawę grafik, zdjęć i rysunków inspirowanych okresem PRL w Auli Ciszy na trzecim piętrze. Poprzez głosowanie wybierzemy najlepsze z nich.

Szachy

Wszystkich fanów szachów, zarówno początkujących, jak i zaawansowanych zapraszamy na rozgrywki szachowe w sali 123.

Montaż komputerów i układów mechatronicznych

Każdy uczeń, nauczyciel i pracownik szkoły może spróbować swoich sił w konkursie

11.00

Teleturniej

Weź udział w teleturnieju wiedzy o szkole i zdobądź wspaniałe słodkie nagrody! Teleturniej odbędzie się na Scenie Głównej i potrwa około 30 minut.

11.45

Koncert nr. 2

Drugi z występów przygotowanych przez sekcję artystyczną odbędzie się bezpośrednio po teleturnieju.

12.00

Głosowanie

Konkurs cosplay

Kończymy zapisy na konkurs i rozpoczynamy głosowanie, które odbędzie się przez Formsy. Link będzie znajdować się na Wiśniowej Grupie Ogólnej. Niech zwycięży najbardziej kreatywny kostium.

12.45

Koncert nr. 3

Trzeci z występów przygotowanych przez sekcję artystyczną.

13.15

Finały wszystkich konkursów

Ogłoszenie wyników

Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród na Scenie Głównej.

13.30

Zakończenie

Podziękowania dla społeczności szkolnej za udział w WiFi

Koncert nr. 4

Nagrody rozdane, czas świętować - zapraszamy wszystkich na już ostatni, zamykający WiFi koncert.