Szczegóły wydarzenia

Szczegóły wydarzenia Harmonogram Kontakt

Poznaj listę atrakcji

i ich organizatorów

Zespół PERUNITE®

Strefa Minecraft

Własny, ogromny serwer Minecraft, z którego będzie można skorzystać podczas wydarzenia. Tworzenie go, dostarcza nam dużo wrażeń, a wspólne korzystanie w jednym pomieszczeniu dostarczy jeszcze więcej, szczególnie, że to szkoła o zacięciu informatycznym. :)

Konrad Sochacki, Michał Ozimek, Jagoda Ługowska

Pewex

Rozdanie, w którym będzie można zdobyć ciekawe i zróżnicowane nagrody. Nie tylko sam udział wywoła dużo pozytywnych emocji, ale wymiana “łupami” po wydarzeniu, zmusi uczniów do integracji i poznania nowych osób.

Igor Malarski, Kasia Czop, Michał Ozimek, Olek Majchrzak

Wiśniowa Wystawa Wspaniałości

Konkurs, którego zadaniem będzie pobudzić uczniów do inwencji twórczej. Grafiki, zdjęcia czy rysunki - je wszystkie będziemy mogli podziwiać podczas wydarzenia. Wszystkie prace mają być w motywie PRL.

Paweł Przepiórka, Michał Wójcik, Michalina Pepel, Wiktor Nedew, Staś Wielgosz

Konkurs montażu komputerów

Z racji specyfiki szkoły, wielkim zainteresowaniem cieszy się pomysł składania komputerów oraz tworzenia układów elektronicznych, na czas. Zespołowo, indywidualnie - zgłoszeń i chętnych nie brakuje.

Dariusz Wróblewski, Emilia Glibowska, Jakub Wróblewski, Stanisław Michalski, Gabriela Rutkiewicz

Stoisko rakietowe

W naszej szkole mamy wielu bardzo zdolnych uczniów. Kilkoro z nich pasjonuje się rakietami. Otworzyli oni koło, które zrzesza innych miłośników tego tematu. Podczas WiFI chcą zaprezentować swoje dokonania, odkrycia oraz prace.

Piotr Stefański, Ola Jakóbiak, Pola Chmielewska, Aleks Bogurad, zespół

Scena główna

Tętniące życiem serce WiFi, centrum informacji i nagród. W naszym gronie nie brakuje artystów, szczególnie tych muzycznych. Sekcja artystyczna postanowiła zaangażować każdego chętnego i zorganizować pierwszy w tym sezonie, i jak dotąd największy, koncert. Podczas oglądania rakiet czy brania udziału w rożnego rodzaju konkursach nie zapomnijcie wpaść i posłuchać dobrej muzyki z minionej epoki i nie tylko!

Marcel Nguyen, Karolina Mirek

Turniej szachowy

Matematycy, których w naszej szkole jest pod dostatkiem, kochają szachy. W porozumieniu z nauczycielem, który prowadzi kółko szachowe, samorząd ma zamiar przeprowadzić i przygotować mały turniej, otwarty na każdy poziom gry.

Antek Kłosowski, Kasia Mikołajczyk, Igor Malarski

Konkurs cosplay

Przebieranie się to fantastyczna okazja, aby oderwać się od szarej rzeczywistości. Podczas festiwalu każdy, (nawet pracownicy szkoły) przebierze się za kogoś innego. Chętnych będziemy oceniać w konkursie na najlepszy cosplay. Będziemy - bo wszyscy na festiwalu będą mieli opcję głosowania i wyłonienia zwycięzców.

Kuba Słupczewski, Alicja Rozmanowska, Maksymilian Osóbka

Strefa gier

Kto nie lubi gier planszowych? Korzystając z tego, że w poprzednich latach zdobyliśmy dofinansowanie na aulę gier, chcemy przyciągnąć ich miłośników i zachęcić do wspólnych rozgrywek; od chińczyka po skomplikowane gry ekonomiczne. Dla każdego coś powinno się znaleźć.

Bartosz Larenta, Mateusz Łojewski, Mateusz Pasek, Michał Ozimek

Strefa konsol

Zapewne większość z nas lubi czasem pograć w gry. Z tego powodu wyznaczyliśmy specjalną strefę konsol, na której każdy będzie miał okazję skorzystać z konsol udostępnionych przez uczniów naszej szkoły. Do wyboru będzie dużo ciekawych tytułów jedno i wieloosobowych, więc na pewno każdy znajdzie dla siebie coś interesującego.

Wera Wójcik, Karolina Mirek, Jagoda Ługowska

Dekoracje

Aby atmosfera WiFI była iście PRL-owska, zorganizowaliśmy dla Was wiele mebli, oraz rekwizytów wprost z lat 80. Nasz zespół przygotował wszystko tak, abyście od progu poczuli się, jakbyście przenieśli się w czasie.

Mateusz Pasek, Jan Rękas, Piotr Kwiecień, Konrad Czubkowski, Paweł Gontowski, Krzysztof Andrzejewski

Karaoke

Lubicie śpiewać? A może chcecie zażartować z kolegi? W takim razie mamy dla was coś idealnego! Na tegorocznym WiFI będzie możliwość odwiedzenia strefy karaoke. Przychodźcie i śpiewajcie, nie bójcie się. Ponieważ według nas każdy głos, to piękny głos.

Kalina Cetnar, Tymoteusz Murawski, Mateusz Uhryn

Strefa kinowa

Rozerwij się przy klasyce kina polskiego z okresu PRLu. Na ekranach ujrzycie legendy polskiej kinematografii, takie jak "Miś".

Julka Dobkowska i Igor Kustra

Bar mleczny

Bar mleczny, miejsce w którym można spróbować najróżniejszych przysmaków oczywiście prl- owskich. Zaplanowane są pyszne przekąski, ciasta, pączki, napoje, jednym słowem czego dusza zapragnie. Dodatkowo wystrój baru jest niezwykle dopasowany do tematyki PRL dzięki czemu poczujecie się jakbyście przenieśli się w czasie. Czekamy aż przyjdziecie zobaczyć co dla was przygotowaliśmy