ZESPÓŁ 2020/21

Zarząd

PRZEWODNICZĄCY

Paweł Rogalski

Przyszły niedoszły technik informatyk. Sam siebie określa jako "człowieka orkiestrę", ambitnego optymistę, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Uwielbia pracę z ludźmi, socjologię, marketing i ładnie pierwiastkujące się delty. W wolnym czasie udziela się społecznie i politycznie, robi projekty informatyczne oraz zwiedza świat autostopem. Na każdą sytuację znajdzie żart, czasem nawet zabawny.

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

Julia Kiryluk

Od pierwszych dni szkoły aktywnie działa w samorządzie, brak doświadczenia nadrabia bardzo szybko ucząc się od najlepszych. Chciałaby, żeby doba miała 48 godzin, aby mogła zrealizować wszystko co sobie zamarzyła i zaplanowała, w tym przejście kilku gier czy obejrzenie seriali. Swoim uśmiechem stara się umilić dzień wszystkim wokół niej, atmosfera jest weselsza, kiedy tylko ona jest w pobliżu. Docenia i podziwia ciężką pracę innych nawet, jeśli jej nie przynosi ona korzyści. Zawsze pomoże zagubionej duszy, a na hasło "Wrex" odpowie "Shepard".

ZASTĘPCA PRZEWODNICZ. ORAZ SKARBNIK

Julia Wawryniuk

Intelektualistka, miłośniczka antykwariatów i kuchni gruzińskiej- zapytana o ulubioną książkę, odpowie, że „Rok 1984” Orwella. Mimo duszy humanistki nie straszne są jej liczby, oprócz funkcji Wiceprzewodniczącej jest również skarbniczką. Julka to wulkan dobrej energii, którą chętnie dzieli się z innymi. Uwielbia wdawać się w dyskusje i zawsze służy pomocą.

OPIEKUN SAMORZĄDU

Aneta Maciejczyk

Nauczycielka języka polskiego i wiedzy o kulturze z ponad 20-letnim doświadczeniem. Praca z młodzieżą w szkole średniej, która od zawsze była jej marzeniem, przynosi jej dużo satysfakcji i radości, które z sukcesami przelewa na tych, których uczy. Jest otwarta na wyzwania i czuje potrzebę zmieniania polskiej oświaty. Lubi eksperymentować z edukacją i chętnie wspiera uczniów w ich nietuzinkowych pomysłach. Jest pomysłodawczynią zastosowania metody Design Thinking na Wiśniowej. Uważa, że najważniejszym elementem każdej pracy jest człowiek. Przykłada dużą wagę do rozwijania wśród młodzieży umiejętności komunikacji, kompetencji społecznych, empatii a także kształtowania relacji. Jest jednym z tych nauczycieli, do których można przyjść z każdym problemem i zawsze postara się znaleźć na ten problem rozwiązanie.

Przewodniczący Sekcji

ZARZĄDCA POKOJU SU

Konrad Sochacki

Zarządca pokoju SU, mechatronik. Ambitny, uparty i preferujący działanie od zbędnego gadania. Fan gier komputerowych, kostek Rubika jak i elektroniki czy robotyki. Zawsze gotowy do pracy. Jak coś ma być zrobione to porządnie i do końca.

SEKCJA ORGANIZACYJNA

Julia Kiryluk

Od pierwszych dni szkoły aktywnie działa w samorządzie, brak doświadczenia nadrabia bardzo szybko ucząc się od najlepszych. Chciałaby, żeby doba miała 48 godzin, aby mogła zrealizować wszystko co sobie zamarzyła i zaplanowała, w tym przejście kilku gier czy obejrzenie seriali. Swoim uśmiechem stara się umilić dzień wszystkim wokół niej, atmosfera jest weselsza, kiedy tylko ona jest w pobliżu. Docenia i podziwia ciężką pracę innych nawet, jeśli jej nie przynosi ona korzyści. Zawsze pomoże zagubionej duszy, a na hasło "Wrex" odpowie "Shepard".

SEKCJA TECHNICZNA

Maciek Tracz

Przewodniczący Sekcji Technicznej, informatyk z wyboru i pasji. Poza technologią o której chce wiedzieć zdecydowanie za dużo, interesuje się psychologią stąd też w jego projektach można poczuć wyjątkowego ducha zespołu. Jest tą osobą, która zawsze znajdzie czas, żeby Ci pomóc i przy okazji pozostawić uśmiech na twarzy. Ma otwarty umysł za sprawą którego, stara się poszerzać swoje horyzonty rozmowami z różnymi ludźmi czy słuchaniem ulubionych podcastów. Jest zdrowym optymistą, odnajdzie iskierkę nadziei w sytuacjach, w których inni dawno już dali za wygraną. Oprócz umiejętności zrozumienia otaczającego nas świata, lubi regularnie zanurzać się w świat medytacji czy oddawać lekturze poezji. W rzadkich wolnych chwilach lubi czytać (słuchać) książki samorozwojowe (zwłaszcza te bez chwytliwych tytułów) oraz robić pizzę. Uważa, że z dobrym planem nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego kiedy już dany plan powstanie realizuje go z pełnym zaangażowaniem, którym zaraża wszystkich wokół.

SEKCJA DEBATANCKA

Bartłomiej Biadoń

Jest jedną z tych osób, które zostały stworzone na swoje stanowisko. Kocha debaty i dyskusje. Uważa, że najwyższą formą posiadania własnego zdania, jest umiejętność rozmawiania o nim i bronienia go. Na problemy patrzy na wielu płaszczyznach i w każdej jest w stanie znaleźć mnóstwo wad i zalet konkretnego rozwiązania. Interesuje się relacjami międzyludzkimi, psychologią, ekonomią i polityką.

SEKCJA PRAWNA

Jakub Mrozicki

Zamiłowanie do rozmów w zestawieniu z ogromnym zapleczem merytorycznym tworzą Kubę- debatanta, przewodniczącego sekcji prawnej, miłośnika wszelkiego rodzaju gier, od komputerowych aż po karcianki. Dosłownie każdy znajdzie z nim jakiś wspólny temat. Kocha popkulturę, kolekcjonuje figurki i gadżety z nią związane. Jego znakiem rozpoznawczym są marynarki, które podkreślają jego profesjonalizm, bo Kuba właśnie taki jest - profesjonalny na każdej płaszczyźnie. Jest też fanem Conworldingu, w który chętnie wprowadzi każdego zainteresowanego.

SEKCJA ARTYSTYCZNA

Kasia Mikołajczyk

Artystyczna dusza, humanistka, a w wolnych chwilach cosplayerka. Fanka „Gwiezdnych wojen” oraz gier komputerowych - wyzywając ją na pojedynek, liczcie się z przegraną :D Porozmawiacie z nią niemal na każdy temat, a przy okazji zyskacie nową wiedzę, Kasia jest bowiem osobą oczytaną, dodatkowo ze zdolnościami dydaktycznymi!

SEKCJA ARTYSTYCZNA

Juliusz Noceń

Współprzewodniczący sekcji artystycznej, niesamowity basista z genialnym słuchem muzycznym. Jest duszą towarzystwa, osobą żywiołową i optymistycznie nastawioną do życia. Lubi być w ciągłym ruchu i po prostu działać- zarówno w życiu osobistym, jak i na szczeblu zawodowym.

SEKCJA MEDIALNA

Mateusz Pogoda

Tegoroczny maturzysta i przewodniczący sekcji medialnej. Ogromny fan grafiki, fotografii oraz informatyki. Znajduje się w top 3 graczy Pokemon Sword & Shield w Polsce. Na szkolnych eventach poznacie go po aparacie w ręku- uśmiechnijcie się wtedy szeroko do obiektywu, Mateusz na pewno odpowie tym samym. Jest osobą przyjacielską, która nie odmówi pomocy, dlatego nie bójcie się poprosić go o radę :)