ZESPÓŁ 2019/20

Zarząd

PEŁNIĄCY OBOWIĄZKI PRZEWODNICZĄCEGO

Piotr Targos

Człowiek, który do Samorządu trafił przez przypadek, ale który odnalazł się w nim jak mało kto. W swojej niemal trzyletniej karierze był już Wiceprzewodniczącym. Teraz sprawuje funkcję, która pozwala mu na robienie tego, co lubi, czyli przedstawiania świata przez pryzmaty. Zapalony konsolowiec, który każdą grę opanuję do perfekcji. Wychodzi z założenia, że odpoczynek jest równie ważny co praca. Przyziemny realista dla którego nie ma rzeczy niemożliwych, na co dowodem jest platyna w Bloodborne.

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

Paweł Rogalski

Przyszły niedoszły technik informatyk. Sam siebie określa jako "człowieka orkiestrę", ambitnego optymistę, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Uwielbia pracę z ludźmi, psychologię, marketing i ładnie pierwiastkujące się delty. W wolnym czasie udziela się społecznie, robi projekty informatyczne, działa w gromadzie zuchów i zwiedza świat autostopem. Na każdą sytuację znajdzie żart, czasem nawet zabawny.

OPIEKUN SAMORZĄDU

Aneta Maciejczyk

Nauczycielka języka polskiego i wiedzy o kulturze z ponad 20-letnim doświadczeniem. Praca z młodzieżą w szkole średniej, która od zawsze była jej marzeniem, przynosi jej dużo satysfakcji i radości, które z sukcesami przelewa na tych, których uczy. Jest otwarta na wyzwania i czuje potrzebę zmieniania polskiej oświaty. Lubi eksperymentować z edukacją i chętnie wspiera uczniów w ich nietuzinkowych pomysłach. Jest pomysłodawczynią zastosowania metody Design Thinking na Wiśniowej. Uważa, że najważniejszym elementem każdej pracy jest człowiek. Przykłada dużą wagę do rozwijania wśród młodzieży umiejętności komunikacji, kompetencji społecznych, empatii a także kształtowania relacji. Jest jednym z tych nauczycieli, do których można przyjść z każdym problemem i zawsze postara się znaleźć na ten problem rozwiązanie.

Przewodniczący Sekcji

SEKCJA ORGANIZACYJNA

Julia Kiryluk

Od pierwszych dni szkoły aktywnie działa w samorządzie, brak doświadczenia nadrabia bardzo szybko ucząc się od najlepszych. Chciałaby, żeby doba miała 48 godzin, aby mogła zrealizować wszystko co sobie zamarzyła i zaplanowała, w tym przejście kilku gier czy obejrzenie seriali. Swoim uśmiechem stara się umilić dzień wszystkim wokół niej, atmosfera jest weselsza, kiedy tylko ona jest w pobliżu. Docenia i podziwia ciężką pracę innych nawet, jeśli jej nie przynosi ona korzyści. Zawsze pomoże zagubionej duszy, a na hasło "Wrex" odpowie "Shepard".

SEKCJA TECHNICZNA

Piotr Stadnicki

Fanatyk wszelkiego sprzętu VR oraz automatyki domowej. Uwielbia zarządzać projektami, dzielić się wiedzą a przede wszystkim ceni ludzi, którzy są pasjonatami w swoich dziedzinach. Jara się muzyką kinową, zagmatwanymi serialami oraz długimi grami. Nie ważne jakiego rozmiaru jest projekt zasada „zawsze profesjonalne zawsze efektownie” jest obecna w każdym z nich. Serdecznie pozdrawia HQ Squad, najlepszą grupę klasową, która towarzyszy mu od samego początku szkoły.

SEKCJA DEBATANCKA

Bartłomiej Biadoń

Jest jedną z tych osób, które zostały stworzone na swoje stanowisko. Kocha debaty i dyskusje. Uważa, że najwyższą formą posiadania własnego zdania, jest umiejętność rozmawiania o nim i bronienia go. Na problemy patrzy na wielu płaszczyznach i w każdej jest w stanie znaleźć mnóstwo wad i zalet konkretnego rozwiązania. Interesuje się relacjami międzyludzkimi, psychologią, ekonomią i polityką.

SEKCJA PRAWNA

Jakub Mrozicki

Debatant, gracz i mistrz gry, specjalista od szeroko pojętej kultury mniej lub bardziej popularnej. Sam jest twórcą systemów RPG oraz wielu koncepcji postaci i światów, w których umieszcza swoje historie i nigdy nie dokończone opowiadania. W najmniej spodziewanych momentach zdarza mu się sięgać po notes, aby zapisać pomysł, który akurat wpadł mu do głowy. Na otaczający świat patrzy bardzo realistycznie i krytycznie, ale w każdej sytuacji znajdzie (czasem żartem, czasem serio) jakiś plus. Nie lubi utartych schematów i doceni wszystko co nietuzinkowe i pomysłowe. Ma coś ciekawego do powiedzenia na niemal każdy temat i chętnie z każdym porozmawia. W wolnych chwilach zaznajamia się z ciekawostkami ze świata lub tematem, który akurat siedzi mu w głowie albo robi kolejną rzecz, która znajdzie się w jego kolekcji propów.

SEKCJA TURNIEJOWA

Maks Grzelecki

Pewien mądry człowiek powiedział kiedyś, że "Ptak siedzący na drzewie, nie boi się że gałąź się złamie, nie dlatego że ufa gałęzi, ale dlatego że wierzy we własne skrzydła." Max Grzelecki - Przewodniczący Sekcji Turniejowej - to osoba pewna siebie, a jego skrzydła dają mu moc jak nic innego. Jego motto życiowe to “Zawsze staraj się być lepszy, bo nigdy nie wiesz kiedy ta przewaga może ci się przydać”. Nieopanowana ambicja gra w jego życiu główną rolę, ogromna pewność siebie plusuje a dzięki tym dwóm dominującym cechom, Maks osiąga sukcesy. Odwaga to jego drugie imię. Zawsze mówi to co myśli, możesz liczyć na jego szczerość. A jeżeli zaangażuje się w daną sprawę - daje z siebie 110%. Czasami problem ogromny niczym Mount Everest jest dla Maksa bułką z masłem. Nic nie stanowi dla niego problemu, bo każdą sytuację błyskawicznie potrafi rozłożyć na czynniki pierwsze i wykryć główny powód dylematu. Prawdopodobnie jest najbardziej wyluzowaną osobą jaką znasz. Interesuje się praktycznie wszystkim od motoryzacji, lotnictwa i ogólnie pojętego sportu przez informatykę i technologię po psychologię i kino. Kiedyś zagorzały gracz CSa (w sumie 2000h gry). Od zawsze prowadzi aktywny tryb życia – przez 9 lat trenował koszykówkę, a od półtora roku próbuje swoich sił w MMA. Nie jest mu obcy także motorsport, od ponad 3 lat startuje z tatą w rajdach offroadowych w najcięższej klasie jako pilot. W przyszłości, kiedy będzie już miał górę pieniędzy, chciałby zmienić świat na lepsze, pomagać ludziom i zwierzętom tak samo jak Zbigniew Stonoga, czy Marcin Różalski - w sposób konkretny, bezpośredni i bez owijania w bawełnę.

SEKCJA ARTYSTYCZNA

Ania Dymna

Gdy zapytasz ją o ulubiony przedmiot szkolny bez wahania odpowie, że matematyka. Uwielbia ją tak samo, jak jej nauczycielkę, Panią Sokół. Swoim humorem i dobrym słowem rozjaśni każdy, nawet najciemniejszy dzień. Zawsze można na nią liczyć i stara się pomóc każdemu, kto tej pomocy potrzebuje. Jej największą kolekcję stanowią memy i zdjęcia słodkich zwierzątek [nie mniej słodkich niż ona sama], które chętnie udostępni wszystkim zainteresowanym.

SEKCJA MEDIALNA

Jakub Szalacha

Niestety ten Pan jeszcze nie ma opisu, ale zerknij później ;) Na pewno uzupełnimy!